MARGOT


Folie przeciwsłoneczne i termoizolacyjneNasza firma stosuje folie najlepszych światowych producentów SUN-GARD i ARMOLITE.

Produkty tych firm to wolne od zniekształceń, folie poliestrowe, montowane na wewnętrzne i zewnętrzne powierzchnie okien.

Folie z klejem DPS, który umożliwia łatwy i szybki montaż folii w trudnych warunkach. Folie z klejem DPS nie elektryzują się i w związku z opóźnionym działaniem kleju dają możliwość korekty złej instalacji. Montowane są wszędzie tam, gdzie należy unikać nasłonecznienia np. w biurach, budynkach mieszkalnych, urzędach, pomieszczeniach ze szklanymi dachami, letnich ogrodach, budynkach zabytkowych, muzeach i wystawach sklepowych.

Długoletnie badania pozwoliły na wyprodukowanie folii okiennych o parametrach dotąd nieosiągalnych.
Trwałość, żywotność, wytrzymałość jak i parametry słoneczne i termoizolacyjne gwarantują najwyższą jakość tych produktów. Pokrywając zwykłą szybę foliami, uzyskuje się szybko i niewielkim nakładem środków ochronę osób i mienia, jak i zwiększenie komfortu i oszczędność energii. Dzięki ich dużej różnorodności i gamie kolorów uzyskuje się szeroki wachlaż możliwości ich wszechstronnego zastosowania.Folie są produkowane w oparciu o jakościową normę ISO 9002
  Folie SUN-GARD i ARMOLITE to produkty najwyższej jakości, atestowane, posiadające   odpowiednie certyfikaty :
  ITB (Instytut Techniki Budowlanej)
  PZH (Państwowy Zakład Higieny )
  ISiC (Instytut Szkła i Ceramiki )
  Są fabrycznie wyposażone w zewnętrzną powłokę ochronną SR, odporną na ścieranie,   zapewniają długie lata trwałości, poparte długoletnią gwarancją producenta na niezmieniony   wygląd i parametry techniczne.
  Odbijają i absorbują ciepło słoneczne do 80%, obniżając temperaturę w pomieszczeniu
  Redukują utratę ciepła w zimie do 30%
  Redukują koszty klimatyzacji i ogrzewania (oszczędność energii)
  Eliminują efekt odblasku słonecznego (ochrona wzroku)
  Dają znakomity efekt dekoracyjny i pozwalają widzieć nie będąc widzianym
  Zabezpieczają przed oślepianiem i ciepłem z zewnątrz (folie lustrzane)
  Redukują promieniowanie UV do 99,9%, eliminując efekt blaknięcia przedmiotów i towarów
  Zapewniają prywatność i poprawiają estetykę
  Folie przeciwsłoneczne i termoizolacyjne występują w wielu kolorach i odcieniach.Kolor folii można dobrać według własnego uznania dopasowując się do koloru ścian , elewacji , mebli itp.

   Folie okienne można zakupic u nas do samodzielnego montażu.Można również zlecić nam w pełni profesjonalny montaż wraz z długoletnią gwarancją.Zapoznaj się z cennikiem i wybierz dla siebie najlepszą opcję !
Wszystkie prawa ZASTRZEŻONE.Kopiowanie zdjęć i opisów ZABRONIONE.MARGOT 2016