MARGOT


Folie antywłamaniowe i bezpieczne


Nasza firma stosuje folie światowych producentów SUN-GARD i ARMOLITE
Produkty tych firm to wolne od zniekształceń, folie poliestrowe, montowane na wewnętrzne i zewnętrzne powierzchnie okien.

Długoletnie badania pozwoliły na wyprodukowanie folii okiennych o parametrach dotąd nieosiągalnych.
Trwałość, żywotność, wytrzymałość jak i parametry słoneczne i termoizolacyjne gwarantują najwyższą jakość tych produktów. Pokrywając zwykłą szybę foliami, uzyskuje się szybko i niewielkim nakładem środków ochronę osób i mienia, jak i zwiększenie komfortu i oszczędność energii. Dzięki ich dużej różnorodności i gamie kolorów uzyskuje się szeroki wachlaż możliwości ich wszechstronnego zastosowania.Folie są produkowane w oparciu o jakościową normę ISO 9002
  Chronią życie i majątek
  Zabezpieczają przed kradzieżą, włamaniem i napadem
  Zabezpieczają przed odłamkami rozbitego szkła
  Zabezpieczają przed eksplozją (są odporne na ciśnienie wybuchowe)
  zobacz film (wybuch z folią-zip.1.76 MB)
  zobacz film (wybuch bez folii-zip.2.29 MB)
  Zatrzymują promieniowanie UV
  Występują również jako folie przeciwsłoneczne i termoizolacyjne
  Posiadają atesty ITB od klasy O1 do P2
  Są produktem odpornym na zadrapania,kwasoodpornym i trudno zapalnym  Montowane są na wystawach sklepowych, bankach, zakładach pracy, warsztatach, budynkach wojskowych, urzędach pocztowych, szkołach, przedszkolach, szpitalach, przychodniach zdrowia i innych budynkach użyteczności publicznej, domach i mieszkaniach prywatnych.
  Folie okienne można zakupic u nas do samodzielnego montażu.Można również zlecić nam w pełni profesjonalny montaż wraz z długoletnią gwarancją.

Zapoznaj się z cennikiem i wybierz dla siebie najlepszą opcję !Wszystkie prawa ZASTRZEŻONE.Kopiowanie zdjęć i opisów ZABRONIONE.MARGOT 2016