MARGOT


Folie dekoracyjne


Nasza firma stosuje folie światowych producentów SUN-GARD ARMOLITE oraz GLOBAL
Produkty tych firm to wolne od zniekształceń, folie poliestrowe, montowane na wewnętrzne i zewnętrzne powierzchnie okien.

Długoletnie badania pozwoliły na wyprodukowanie folii okiennych o parametrach dotąd nieosiągalnych.
Trwałość, żywotność, wytrzymałość jak i parametry słoneczne i termoizolacyjne gwarantują najwyższą jakość tych produktów. Pokrywając zwykłą szybę foliami, uzyskuje się szybko i niewielkim nakładem środków ochronę osób i mienia, jak i zwiększenie komfortu i oszczędność energii.


  Do grupy folii dekoracyjnych zaliczane są folie :
mleczne , matowe, rozprasząjace obraz , folie z efektem szkła mrożonego , imitujace szkło piaskowane .
  Oraz folie z efektem dekoracyjnym .Folie w paski , prążki , kropki , kratkę , mozaikę , kwiatki itp

  
  Dzięki ich dużej różnorodności i gamie kolorów uzyskuje się szeroki wachlaż możliwości ich wszechstronnego zastosowania.  

  Folie dekoracyjne można stosować na wystawach sklepowych,   bankach i zakładach pracy,   warsztatach , kantorach , budynkach wojskowych,   urzędach pocztowych, szkołach,  i przedszkolach, szpitalach, przychodniach zdrowia i gabinetach lekarskich i innych budynkach użyteczności publicznej.A także domach i mieszkaniach   prywatnych jako typowy efekt upiększenia wnętrza lub jako osłonę przed wścibskim sąsiadem czy konkurencją
  Folie okienne można zakupic u nas do samodzielnego montażu.Można również zlecić nam w pełni profesjonalny montaż wraz z długoletnią gwarancją.

Zapoznaj się z cennikiem i wybierz dla siebie najlepszą opcję !Wszystkie prawa ZASTRZEŻONE.Kopiowanie zdjęć i opisów ZABRONIONE.MARGOT 2016